We-Vibe jest jednym ze światowych liderów w projektowaniu i produkcji wibratorów. Wśród wielu produktów wytwarzanych przez firmę wyróżnia się linia wibratorów przeznaczonych specjalnie dla par.

Pierwszy masażer kanadyjskiej firmy Standard Innovation Corporation został zaprezentowany na targach Adult Novelty Expo w 2008 roku. Swojemu wyglądowi zaprezentowało 5 lat żmudnej pracy i jeden wyjątkowy pomysł - stworzenie seks-zabawki, która może jednocześnie pieścić oboje partnerów. 

Po pierwszej wersji We-vibe pojawiła się druga, a potem trzecia i czwarta! Dziś pod marką We-vibe sprzedawanych jest kilkanaście masażerów wibracyjnych o różnych kształtach, zaprojektowanych z myślą o poprawie jakości życia intymnego i daniu fantastycznego doznania intymności.

Każdy We-vibe to wysokiej jakości, kompaktowy, ekologiczny masażer, który zapewnia niezrównaną stymulację stref erogennych. Właśnie dlatego grono fanów marki rośnie, a produkty Standard Innovation Corporation są z powodzeniem sprzedawane w ponad 50 krajach na całym świecie.

We-vibe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl