Z siedzibą w Amsterdamie w Holandii i założoną w 2010 roku, RIANNE S jest jedyną marką erotyczną, która połączyła personal branding z marką produktu, ponieważ firma nosi nazwę od imienia Rianne Swierstra. Nie ma nic wspólnego z ego, ale wzbudzić zaufanie do kobiet i podkreślić, że każdy produkt RIANNE S został zaprojektowany przez kobietę dla kobiet.

To również powód, dla którego wszystko w RIANNE S jest wykonywane z troską, od projektu po opakowanie i branding. Najnowsza kolekcja zapakowana jest w luksusową kosmetyczkę i na RIANNE-S.com Znajdziesz tu inspiracje, ale także instrukcje i wskazówki dla kobiet (i ich partnerów), aby jak najlepiej wykorzystać produkt RIANNE S.

Ale RIANNE s uosabia coś więcej niż tylko zabawkę. Albo jak sama Rianne mówi: "to jest moja pasja, moja miłość do kobiecego dobrego samopoczucia w ogóle, ale zwłaszcza do ich seksualnego dobrego samopoczucia.

Kolekcja RIANNE S została zaprezentowana w wielu głównych publikacjach na całym świecie, zarówno w Internecie, jak i offline, a obejmuje zakazany owoc i Matryoshkę.

RIANNE S

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl