O nas

Guilty pleasures – przyjemność, która wywołuje poczucie winy.

Wizja - gpls.pl polega na kierowaniu wewnętrzną wolnością, akceptowaniu pragnień i byciu świadomym swojego ciała i potrzeb.

Uznając potrzebę słuchania siebie, szanuj swoje pragnienia i życzenia, pozwól sobie na więcej, zaufaj sobie. Zrozumienie, że nie ma wstydu w zadowalaniu siebie i bycia odpowiedzialnym za własną satysfakcję.

Misją Guilty Pleasures jest sprawienie, by kobiety nie czuły wstydu w swoich pragnieniach. Pozwolić im rozpocząć podróż do poznania siebie przez swoje ciało. Dzięki zrozumieniu siebie, swoich pragnień, granic lepiej zrozumiesz innych ludzi. Aby pozwolić sobie na więcej, staniesz się bardziej wolna, otwarta, szczęśliwa, co będzie miało wpływ na każdą inną część Twojego życia.

Jesteśmy dopiero na początku naszej podróży, a w zespole jest nas dwoje:

Dzień dobry!

Całe dorosłe życie byłam finansistą i wiem o pieniądzach więcej niż ludzie, którzy je mają. Pracowałam u dużego pośrednika z branży FMCG. I zawsze cierpiałam z powodu ograniczeń: jako CFO musiałem zachować wizerunek lidera. Z jednej strony to jest wielka wolność, z drugiej wielka odpowiedzialność. Każde Twoje działanie, zarówno w biurze, jak i w życiu prywatnym, zawsze powinnaś oceniać pod katem wpływu na firmę. Powinnaś uważać na swój wygląd, nie publikować w sieciach społecznościowych tego, co jest społecznie niedopuszczalne, być powściągliwym i schludnym. I to tylko mała część. Nie możesz mówić wprost o tym, co lubisz, a czego nie. Dokładniej - możesz, ale znowu w ramach norm i ogólnie przyjętych zasad. Ponadto ciągle musisz zgadzać się z decyzjami szefa, możesz próbować się kłócić, ale nigdy nie możesz robić tego, co chcesz. W efekcie tej sytuacji narodził się projekt Guilty Pleasures.

A przede wszystkim chodzi nam o uczciwość wobec siebie, naszych pragnień i innych ludzi. Kiedy myśli, działania i to, co nadajesz światu, są skoordynowane. Kiedy robisz, co chcesz i możesz o tym porozmawiać. Zamiast chcieć jednej rzeczy, robić inną, ale mówić trzecią.

I o wolności. O wolności, by móc chcieć, robić, rozmawiać. Nie bać się opinii publicznej i społecznych zasad. Nie ukrywaj swojej seksualności. I pozwól sobie być. Naucz się słuchać siebie.

 

 

Olga

     

                     

Mateusz

 

No cześć ! :-)


Podobnie jak Olga całe swoje dorosłe życie zawodowe spędziłem w dużych korporacjach FMCG. O ile w większości przypadków nie mogę powiedzieć złego słowa o swoich szefach a moje środowisko pracy zawsze było życzliwe i koleżeńskie to wciąż z tyłu głowy marzyła mi się własna działalność, w której sam sobie będę sterem, wędkarzem i rybą ;-)). 

Branże, w których pracowałem bardzo często były zdominowane przez kobiety - zauważyłem wtedy jak dużym jeszcze problemem społecznym jest otwartość na mówienie o swoich potrzebach, pragnieniach i marzeniach. Stąd też zdecydowałem się podążać za pomysłem Olgi, którego jednym z głównych założeń jest stworzenie społeczności kobiet, które dokładnie wiedzą czego szukają i nie boją się głośno o tym mówić ! 

Przełammy tabu, nie wstydźmy się tego, że  każdy nas ma swoje potrzeby i pragnienia !

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl