Czas i koszty dostawy
Koszt

Zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy w wysokości 9,99 zł. 

Dostępne formy dostawy:

  • InPost Paczkomaty 24/7,
  • Paczkomaty Paczka w Weekend,
  • InPost Kurier.
 
Czas dostawy
 
Paczki wysyłamy codziennie. W zależności od dostępności towaru na magazynie oraz godziny złożenia zamówienia przesyłka jest nadawana w ten sam dzień lub maksymalnie w ciągu trzech dni od złożenia zamówienia. W większości przypadków (około 80%) paczka będzie u Ciebie w następny dzień.
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-4 dni roboczych od momentu zamówienia - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem przez mail: biuro@gpls.pl lub pod numerem: +48 729 836 594.
 

Dyskretna paczka

Nasza paczka jest dyskretna i nikt nie dowie się o tym, co jest w środku. Pakujemy produkty w brązowe kartoniki, informacja o dostawie znajduje się na górze paczki i ma następujące informację na temat nadawcy:

tel:729836594

Brzoskwinia Sp. z o.o.

Zurawia 6/12, lok. 766

00-503 Warszawa

 
 

Ekologiczne opakowanie

Kartoniki dla paczek zrobione z kartonu, który nadające się do recyklingu. Opakowania są wystarczająco trwałe, aby można je było ponownie wykorzystać.  Kartonik jest zabezpieczony eko taśmą, która jest wykonana z wytrzymałego makulaturowego papieru kraft. Żeby produkty dojechały bez uszkodzeń do kartonu dodajemy wypełniacz. Korzystamy się wypełnieniem SKROPAK, który jest w 100% biodegradowalny i przyjazny środowisku. Wykonany z materiału na bazie roślinnej, w kontakcie z wodą ulega rozpuszczeniu. Można również utylizować go przez kompostowanie.Pocztówki, które wkładamy do zamówień również są zrobione z ekopapieru przez lokalna eko manufakturę.

 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl